VEPRIMI QË PO “ÇMEND” BOTËN/ Ja çfarë bëri bashkëshorti kur gruaja nuk mundi të realizonte setin e shtatëzanisë – AlpeGossip
VEPRIMI QË PO “ÇMEND” BOTËN/ Ja çfarë bëri bashkëshorti kur gruaja nuk mundi të realizonte setin e shtatëzanisë

VEPRIMI QË PO “ÇMEND” BOTËN/ Ja çfarë bëri bashkëshorti kur gruaja nuk mundi të realizonte setin e shtatëzanisë

E mrekullueshme! Kur një grua nuk mundi të relaizonte setin e saj fotografik të shtatzënisë, bashkëshorti i saj në mënyrë sekrete mori vendin e saj.

Pasi i ishte thënë se duhej të rrinte në regjim shtrati, Kelsey Brewer ishte shumë e zhgënjyer sepse nuk do mund të fotografonte dhe merrte pjesë në një nga ditët më të rëndësishme të jetës së saj. Kështu që, bashkëshori i Kelsey, Jared vendosi ta surprizonte atë duke pozuar vetë për setin fotografik.

Së bashku me fotografen, Jared luajti me duart e tij gjatë të gjitha fotove. Dhe, e vërteta është se ai pozonte shumë natyral për kamerën, duke u përkushtuar shumë për çdo foto të vetme.

Fotografja u shpreh: Kur Kelsey ju desh të rrinte me regjim shtrati, Jared u mërzit shumë që ajo u zhgënjye. Ai donte që ti ngrinte humorin dhe ta bënte të qeshte.”  /AlpeGossip.al