NOIZY DHE ORIOLA KANË BËRË PAQE? Ky veprim i modeles tregon gjithçka (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY DHE ORIOLA KANË BËRË PAQE? Ky veprim i modeles tregon gjithçka (FOTO)

NOIZY DHE ORIOLA KANË BËRË PAQE? Ky veprim i modeles tregon gjithçka (FOTO)

Prej kohësh përflitet se miqësia mes Noizy-t dhe Oriola Marashit kishte pësuar një krisje.

Reperi dhe modelja nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe shumë prej postimeve të tyre merreshin me mesazhe të fshehta si ngacmime për tjetrin.

Por dyshja ndoshta ka vendosur të bëjë paqe, pasi Oriola ishte prezente në një prej koncerteve të reperit.Ajo postoi disa video në Insta Story, ky Noizy performon ndërsa modelja duket se qëndron në pjesën e skenës.Dhe nëse është e vërtetë, shumë shpejt do t’i shohim në ndonjë foto së bashku.