VJEN EDHE LAJMI I MIRË/ Gjiko dhe Elita bëhen prindër për herë të parë – AlpeGossip
VJEN EDHE LAJMI I MIRË/ Gjiko dhe Elita bëhen prindër për herë të parë

VJEN EDHE LAJMI I MIRË/ Gjiko dhe Elita bëhen prindër për herë të parë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë bërë sot prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Lajmin e bukur e bën të ditur “Prive” dhe Elita ka sjellë në jetë një djalë.

Këtë e konfirmon edhe postimi i fundit i nënës së Gjikos e cila është bërë gjyshe për herë të parë.

Ajo ka postuar një buqetë me lule ku shkruhet “Është djalë”.