Ditë zie për Aida Shtinon/ Moderatorja e njohur humb njeriu e saj të shtrenjtë (FOTO) - AlpeGossip
Ditë zie për Aida Shtinon/  Moderatorja e njohur humb njeriu e saj të shtrenjtë (FOTO)

Ditë zie për Aida Shtinon/ Moderatorja e njohur humb njeriu e saj të shtrenjtë (FOTO)

Një ditë e trishtë sot për gazetaren dhe moderatoren e njohur Aida Shtino. Ajo ka humbur sot një ndër njerëzit e saj më të dashur, babain e saj.

I ati i Aidës ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare për shkaqe natyrale.

Aida Shtino, e cila u bë e njohur për të gjithë me emisionin e saj “Njerëz të humbur”, pas mbylljes së këtij emisioni i është përkushtuar jetës së saj familjare dhe veçanërisht kujdesit ndaj prindërve të saj

Humbja e babit është një dhimbje e madhe për Aidën dhe familjarët e saj.