SHFAQET PROVOKUESE NË MOTOÇIKLETË/ Zaimina Vasjari harron të veshë… (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET PROVOKUESE NË MOTOÇIKLETË/ Zaimina Vasjari harron të veshë… (FOTO)

SHFAQET PROVOKUESE NË MOTOÇIKLETË/ Zaimina Vasjari harron të veshë… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari vazhdon të jetë një prej femrave më të ndjekura në rrjetet sociale.

Në llogarinë personale në Instagram numëron plot 400 mijë ndjekës për të cilët publikon foto të shumëllojshme.

Edhe pse është bërë nënë e një vajze, ajo nuk i ndal provokimet siç është rasti në këtë foton e fundit.

Zaimina shfaqet shumë seksi  teksa pozon mbi motoçikletë dhe ha akullore por që ka harruar këtë detaj tek veshja e saj.

Vasjari nuk ka vënë reçipeta e që bluza e saj transparente i zbulon më shumë se ç’duhet…”𝚅𝚛𝚞𝚖 𝚟𝚛𝚞𝚖 𝚔𝚊𝚠𝚊𝚜𝚊𝚔𝚒 😂 wikend të bukur”, shkruan ajo.