E NJOHIM TË GJITHË/ Ja kush është femra seksi në klipin e ri të Getoarit (FOTO) – AlpeGossip
E NJOHIM TË GJITHË/  Ja kush është femra seksi në klipin e ri të Getoarit (FOTO)

E NJOHIM TË GJITHË/ Ja kush është femra seksi në klipin e ri të Getoarit (FOTO)

Një surprizë të madhe ka menduar reperi Getoar Selimi për fansat e tij.

Nëpërmjet një postimi në Instagram reperi ka treguar se nesër do të publikohet kënga e tij më e re.

Këtë e bëri pas publikimit të një fotoje në të cilin shihet balerina shqiptare, Klaudia Pepa.

Ajo është veshur shumë seksi dhe duket tejet joshëse e ulur pranë një tryeze duke pirë cigare.

Ende nuk e dimë fabulën e klipit por na i merr mendja se do të ketë kërcim dhe Klaudia është mjeshtre për këtë.

Deri tani dimë se kënga titullohet “Amante” dhe skenat duken mjaft premtuese.

 

View this post on Instagram

Nesër ne ora 18:00 🎬

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on