“E BEKUAR”/ E gjithë pasuria e Aurela Gaçes është në këtë SUPER foto – AlpeGossip
“E BEKUAR”/ E gjithë pasuria e Aurela Gaçes është në këtë SUPER foto

“E BEKUAR”/ E gjithë pasuria e Aurela Gaçes është në këtë SUPER foto

Aurela Gaçe është një ndër zërat më të dashur dhe potentë të muzikës shqiptare dhe nënë e dy vajzave të vogla. Mëngjesin e së mërkurës diva e muzikës shqiptare ka publikuar një foto të dy vajzave të saj Grace dhe Abigail që shihen të përqafuara teksa luajnë së bashku si dy shoqe të ngushta.

“E gjithë pasuria ime në një foto. E bekuar!”, shkruan artistja shqiptare.

Aurela Gaçe u bë nënë për herë të parë më 12 nëntor të 2011-ëës duke sjell në jetë vajzën që ajo dhe bashkëshorti vendosën ta quanin Grace. Me një diferencë prej 5 vitesh, artistja vlonjate do të bëhej sërish nënë më 7 dhjetor të 2016-ës kësaj here e një tjetër vogëlusheje që u quajt Abigail Isabelle.

View this post on Instagram

E gjithë pasuria ime në një foto. E bekuar!

A post shared by Faleminderit Zot (@aurelagaceofficial) on