“PI PAK C*CË TANI”/ Graciano nuk ia harron Albit kur e turpëroi para të gjithëve (VIDEO) – AlpeGossip
“PI PAK C*CË TANI”/ Graciano nuk ia harron Albit kur e turpëroi para të gjithëve (VIDEO)

“PI PAK C*CË TANI”/ Graciano nuk ia harron Albit kur e turpëroi para të gjithëve (VIDEO)

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, por jo gjithçka ka qenë shumë e thjeshtë për të. tagani ka kaluar në shumë filtra për të arritur aty ku është sot. I ftuar në emisionin “Fun Day”, Graciano tregoi më shumë rreth karrierës së tij duke filluar nga fillimet në Star Akademi dhe për sukseset qe ka arritur deri më tani.

Këtu ka treguar dhe një histori që i ka ndodhur atëherë me koreografin, Albi Nako. “Gjithmone, pasi Star-i per mua ka qene enderr. Te te tregoj nje episod qe kur isha une 12 vjec, kur konkurova dhe ishte Star 1 dhe mua me nxorren perjashta. Kjo pasi isha aq i vogel dhe balerines profesioniste i arrija te ci*a. Atehere ka qene Albi Nako ne juri dhe me tha vendosu pak me balerinen, nderkohe qe mendova se po me lavderonte, ne ate moment me thote: Pi ca ci*ë tani!” – përfundon balerini.

Më tej Tagani tha se këtë gjë nuk ja harron kurrë Albit, por sigurisht në kuadër të një shakaje.