DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Ingrit Gjoni surprizon të birin në mënyrën më origjinale! (FOTO) – AlpeGossip
DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Ingrit Gjoni surprizon të birin në mënyrën më origjinale! (FOTO)

DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Ingrit Gjoni surprizon të birin në mënyrën më origjinale! (FOTO)

Lidhja e tyre nënë e bir është shumë e veçantë dhe këtë e kemi vënë re në çdo dalje së bashku dhe gjithashtu në çdo postim të këngëtaren Ingrit Gjoni.
Këtë të dielë ajo ka publikuar një foto mjaft të ëmbël ku shfaqet me Paridin e saj dhe i zbulon një surprizë mjaft të këndshme që ka rezervuar për të.

“Do të shkojmë në Disneyland,”- shkruan pankarta e Ingritit. Ndërkohë ajo e Paridit është akoma më e këndshme:

“Dhe unë nuk  kam idenë pasi ende nuk di të lexojë.” Në çastin këngëtarja do t’ia thotë patjetër vogëlushi do të gëzohet shumë.