DO TË KALOJË NJË NATË ME NOIZYN/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ledri është më SEKSI – AlpeGossip
DO TË KALOJË NJË NATË ME NOIZYN/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ledri është më SEKSI

DO TË KALOJË NJË NATË ME NOIZYN/ Këngëtarja shqiptare e thotë troç: Ledri është më SEKSI

Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu edhe në Youtube. Ai ka një numër të madh fansash dhe koncertet e tij janë të tejmbushura. E sigurisht që nuk mungojnë as fanset femra, por këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë në një situatë të sikletshme teksa ishte e ftuar në emisionin “Mirage”.

E pyetur se kush është mashkulli më seksi në skenën tonë shqiptare, Alban Skenderaj apo Ledri Vula? Kabashi zgjedh Ledrin dhe përgjigja e saj ishte kjo:

“Ledri Vula, Albani nuk më duket seksi. Nuk është se Ledri më duket shumë, por më është më shumë se Albani”.

Ndërkohë që për të kaluar një natë, ajo zgjodhi Noizyn para Robert Berishës.