ÇFARË NDODHI? Luizi: Mbrëmë kam parë hata me sy – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Luizi: Mbrëmë kam parë hata me sy

ÇFARË NDODHI? Luizi: Mbrëmë kam parë hata me sy

Luiz Ejlli ka ndarë me ndjekësit në Instagram një eksperiencë që i ka ndodhur një natë me parë. Ai tregon se ka përjetuar momente paniku pasi avioni me të cilin po kthehej në Tiranë, nuk arriti që të ulej në kryeqytet për shkak të turbulencave.

“Mbrëmë kam parë hata me sy, jo vetëm unë por të gjithë ata që ishin, o Zot faleminderit. Kishte shumë turbulenca dhe nuk u ul dot në Tiranë. U ul në Shkup.”, tregon Luiz