Nepsi i shtatzënisë: Adelina Tahiri zbulon ushqimin e preferuar (FOTO) – AlpeGossip
Nepsi i shtatzënisë: Adelina Tahiri zbulon ushqimin e preferuar (FOTO)

Nepsi i shtatzënisë: Adelina Tahiri zbulon ushqimin e preferuar (FOTO)

Foto e Adelina Tahirit dhe bashkëshortit të saj, Serjoza Markov teksa ndodheshin në një klinikë gjinekologjike bëri xhiron e rrjetit javën e kaluar kur nisën edhe lajmet për shtatzëninë.

“Prive” së fundmi zbuloi se lajmi për shtatzëninë e Adelinës është i vërtet dhe këngëtarja ndodhet në muajt e parë të pritjes së ëmbël.

Adelina ditët e fundit ka qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale dhe siç shihet në këtë periudhë të ëmbël, këngëtarja ka neps për fruta, e sidomos frutin e pasionit.