Anxhelina tregon si ndihet për Shën Valentin me foton e pazakontë! (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina tregon si ndihet për Shën Valentin me foton e pazakontë! (FOTO)

Anxhelina tregon si ndihet për Shën Valentin me foton e pazakontë! (FOTO)

Prej kohësh vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina jeton në Amerikë, ku vijon edhe karrierën e saj.
Në ditën e të dashuruarve ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft sensuale dhe në formë e veshur me një fustan elegant, por të hapur në pjesën e këmbëve.

Krahas fotos ku Anxhelina duket mjaft seksi, këngëtarja ka shkruar: “Kështu ndihem unë ditën e Shën Valentinit,”-shkruan ajo, ndërkohë që aktualisht është shprehur se nuk është në një histori dashurie.

Vite më parë ajo ka qenë e lidhur me Oni Hysenbelliu lidhje dhe ndarje e cila u komentua gjatë në media./