“E KUQE”/ Greta Koçi publikon videoklipin e ri dhe kënga po i fikson të gjithë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“E KUQE”/ Greta Koçi publikon videoklipin e ri dhe kënga po i fikson të gjithë (FOTO+VIDEO)

“E KUQE”/ Greta Koçi publikon videoklipin e ri dhe kënga po i fikson të gjithë (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ka publikuar ditën e sotme këngën e saj më të re me titull “E kuqe” të cilën e kishte njoftuar prej disa ditësh e fansat po e prisnin me padurim.

Pritja ja ka vlejtur pasi Greta ka një sjell një këngë që me siguri do kthehet në hit.

Kënga nuk flet as për ndarje e as për vuajtje, por për dashurinë mes dy personave teksa në klip shfaqen edhe çifte të ndryshëm.

Vetë Greta në klip shfaqet shumë lozonjare e veshur me një fustan të kuq me fruda dhe me atlete.

Kënga është pëlqyer shumë dhe Greta ka marrë komente shumë pozitive.

Ndiqni videoklipin e ri më poshtë.