VETËM 3 JAVË PAS ARDHJES NË JETË TË ZËRIT/ Elita Rudi shokon me pozën e fundit (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 3 JAVË PAS ARDHJES NË JETË TË ZËRIT/ Elita Rudi shokon me pozën e fundit (FOTO)

VETËM 3 JAVË PAS ARDHJES NË JETË TË ZËRIT/ Elita Rudi shokon me pozën e fundit (FOTO)

Më 20 shkurt çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin e veçantë Zëri.

Gjatë kësaj kohe çifti ka postuar shpesh foto me të voglin dhe e gjithë vëmendja e tyre është tek ai.

Por ditën e sotme Elita ka filluar të postojë sërish foto të saj dhe i ka shokuar fansat me imazhin e fundit.

Edhe pse kanë kaluar vetëm 3 javë pasi u bë nënë, në foton e fundit Elita shfaqet në super formë dhe barku nuk i duket fare i fryrë.

Nuk dihet çfarë mënyre ka përdorur Elita për të humbur peshë kaq shpejt, por me siguri do e zbulojë më vonë për të gjithë fansat e interesuar.