BJOND DHE SY KALTËR/ Vedat Ademi publikon për herë të parë portretin e djalit (FOTO) – AlpeGossip
BJOND DHE SY KALTËR/ Vedat Ademi publikon për herë të parë portretin e djalit (FOTO)

BJOND DHE SY KALTËR/ Vedat Ademi publikon për herë të parë portretin e djalit (FOTO)

Kjo ditëlindje e 36- të e ka gjetur këngëtarin më të bekuar dhe më të plotësuar se kurrë. Një karrierë të sukseshme, një jetë të re në Amerikë, një bashkeshorte për të cilën nuk i ka kursyer asnjëherë dedikimet e bukura dhe qershia mbi tortë dy djem të bukur, me siguri ka qenë gjithçka Vedat Ademi ka ëndërruar të ketë. Këngëtari i baladave ka zgjedhur të festojë këtë ditelindje nëpërmjet nje video, në të cilën shfaqet kartolina e bukur e familjes së tij duke na njohur kështu edhe me pjestarin më të ri të familjes së tyre, Eren Nik që në Nëntor mbush 1 vjeç.

Ndërkohë që me JonArtin tashmë 6 vjeçar ishim njohur nëpërmjet fotove që babi ka postuar herë pas here ne instagram, ndërsa sytë e kaltër të të voglit Eren nuk i kishim parë, pasi mesa duket mami Dorela dhe babi Vedati kane menduar se ka qenë ende shpejt.

Megjithatë sot këngëtari i njohur na ngrohu zemrat me këto momente kaq të bukura të familjes së tij