Aulona Musta publikon foton me vajzën/ Gazetarja e njohur “i kundërvihet” : Mirë zhvisheni vetë po tani… (FOTO) – AlpeGossip
Aulona Musta publikon foton me vajzën/ Gazetarja e njohur “i kundërvihet” : Mirë zhvisheni vetë po tani… (FOTO)

Aulona Musta publikon foton me vajzën/ Gazetarja e njohur “i kundërvihet” : Mirë zhvisheni vetë po tani… (FOTO)

Është një nga moderatoret më të ndjekura të ekraneve shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private.

Herë pas here u përgjigjet edhe pyetjeve të shumë fansave në mënyrë të drejtpërdrejtë në ‘Instagram’, por nuk janë të pakta rastet kur merr komente të tipit “pse zhvishesh”.

E lidhur me këtë, në foton e fundit të publikuar në Instagram, ka komentuar shoqja e saj e ngushtë Fatma, duke ironizuar komentet e fansave pasi shkroi në kuadër të shakasë: Mirë zhvisheni vet po tani nxirrni dhe kukullat cullak, ncncncn ça degjenerimi…