“SIMBOLIZOJNË FORCËN E FEMRAVE”/ Ja ku i ka realizuar motra e Encës “tattoo-t” speciale (VIDEO) – AlpeGossip
“SIMBOLIZOJNË FORCËN E FEMRAVE”/ Ja ku i ka realizuar motra e Encës “tattoo-t” speciale (VIDEO)

“SIMBOLIZOJNË FORCËN E FEMRAVE”/ Ja ku i ka realizuar motra e Encës “tattoo-t” speciale (VIDEO)

Motra e vogël e këngëtares Enca Haxhiaj, bë shumë bujë në rrjete sociale prej veshjes e make upit ekstravagant apo videove të saj me “pullë të kuqe”.

Së fundmi ajo ka treguar se ndodhet pranb një vendi ku bëhen tattoo në kryqeqytet dhe përveç përfundimit të atij ekzistues që mban emrin “Bratz” (kukullat e njohura për fëmijë të cilat ajo i adhuon) ajo ka realizuar dhe dy të tjerë.

Një ujk i cili simbolizon forcën dhe të qenurit një shpirt i lirë si dhe një mace (simboli Vinusit) që simbolizon “forcën e femrave”.