PËRPARA SANREMOS/ Alketa Vjesiu merr urimin e veçantë nga vëllai i saj – AlpeGossip
PËRPARA SANREMOS/ Alketa Vjesiu merr urimin e veçantë nga vëllai i saj

PËRPARA SANREMOS/ Alketa Vjesiu merr urimin e veçantë nga vëllai i saj

Mbrëmjen e sotme Alketa Vejsiu do të ngjitet në skenën prestigjioze të Sanremos. Moderatorja shqiptare do të ketë një monolog dhe do të këndojë një këngë.

Alketa ka marrë urime të shumta nga miqtë e fansat, por urimet nga personat e dashur të familjes janë gjithnjë më të veçanta. Pak para spektaklit, vëllai i Alketës ka postuar një foto të tyre nga fëmijëria dhe i uron suksese.

“Të uroj suksese sot në ëndrrën tënde krenaria ime”, shkruan vëllai i Alketës, postim të cilin e ka publikuar edhe moderatorja.