ALKETA NË SANREMO/ VIP-at që e mbështetën para natës së madhe (FOTOT) – AlpeGossip
ALKETA NË SANREMO/ VIP-at që e mbështetën para natës së madhe (FOTOT)

ALKETA NË SANREMO/ VIP-at që e mbështetën para natës së madhe (FOTOT)

Nata e tretë e festivalit Sanremo, është edhe nata ku prezantuese do të jetë Alketa Vejsiu së bashku me Georgina Rodrigues. Mësuam se Alketa jo vetëm që do të prezantojë, por edhe do të këndojë e ndoshta edhe surpriza të tjera do të ketë gjatë mbrëmjes.

Orinda Huta dhe Drini Zeqo janë shoqëruesit e prezantueses në këtë sukses të madh. Ata kanë publikuar në profilet e tyre në Instagram momente nga parapërgatitjet si dhe i kanë dhënë një mbështetje shumë të madhe Alketës.

Edhe VIP-a të tjerë shqiptarë e kanë përkrahur dhe këtë e kanë treguar dhe me anë të publikimit për Vejsiun. Krenarë, të gëzuar dhe me përzemërsi të madhe i kanë uruar suksese prezantueses shqiptare.

Më poshtë ALPEgossip.al ju sjell disa prej tyre: