“NUK E PRISNIM”/ Lori Hoxha paska disa kritika për veten (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E PRISNIM”/ Lori Hoxha paska disa kritika për veten (FOTO)

“NUK E PRISNIM”/ Lori Hoxha paska disa kritika për veten (FOTO)

Është një vajzë që i ka të gjitha të paktën në sytë tanë kështu duket. E shohim gjithmonë nëpër udhëtime luksoze edhe me veshje super të shtrenja.

Në çdo dalje televizizve ajo kujdeset deri në detaje për imazhin i saj por me sa shohim kjo nuk mjafton. Bukuroshja sa na tregoi se paska një problem shumë të madh me veten dhe ja kuptojm hallin.

Ajo ka publikuar një foto në Insastory ku tregon se: 95% e problemeve të saj do të zgjidheshin “ nëse nuk do ti stërmendoja cdo gjë kaq shumë, do të qetësohesha e nuk do ta vrisja mendjen për cdo vogëlsi!