NUK ËSHTË AFRONA DHE AS TARA/ Ja kush janë dy dashuritë e Bleros (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË AFRONA DHE AS TARA/ Ja kush janë dy dashuritë e Bleros (FOTO)

NUK ËSHTË AFRONA DHE AS TARA/ Ja kush janë dy dashuritë e Bleros (FOTO)

Blero është këngëtari kosovar i cili kohët e fundit nuk ka sjellë asnjë projekt të ri muzikor.  Ai është përfolur në media për  kurorëzimin me modelen Afrona Dika,por çifti akoma nuk i ka konfirmuar lajmet.

Mesa duket Blero së shpejti do realizoj këngën më të re pasi sot ai ka publikuar një fotografi   ku shihet një top me flamur kombëtar e ku shkruan: Dy dashni me ni vend