PAS KAQ VITESH/ Enca bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT) – AlpeGossip
PAS KAQ VITESH/ Enca bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT)

PAS KAQ VITESH/ Enca bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT)

Enca ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje këtë fundvit. Këngëtarja prej vitesh ka preferuar të mos luajë shumë me ngjyrat e flokëve, duke bërë ndryshime të vogla, por këtë herë ndryshimi ka qenë drastik.

Pas kaq vitesh, Enca bën ndryshimin drastik në pamje

Enca i ka lyer flokët e kuqe dhe po, është e vërtetë. Proçesin ajo e ka treguar përmes videove në Instastory ku shfaqet duke lyer flokët duke vërtetuar kështu se nuk bëhet fjalë për ndonjë paruke.

Pas kaq vitesh, Enca bën ndryshimin drastik në pamje

Më pas këngëtarja ka postuar dy foto ku shfaqet shumë seksi dhe duhet thënë që kjo ngjyrë i shkon shumë. Komplimentat kanë qenë të shumta.

Pas kaq vitesh, Enca bën ndryshimin drastik në pamje