VAJZAT SHQIPTARE QË U ZHVESHËN NË EMISIONE/ Nga raportimi me bikini tek shfaqja pa të brendshme (FOTOT) – AlpeGossip
VAJZAT SHQIPTARE QË U ZHVESHËN NË EMISIONE/ Nga raportimi me bikini tek shfaqja pa të brendshme (FOTOT)

VAJZAT SHQIPTARE QË U ZHVESHËN NË EMISIONE/ Nga raportimi me bikini tek shfaqja pa të brendshme (FOTOT)

Një nga tendecat e reja të modeatoreve apo gazetareve shqiptare është dalja e tyre nëpër emisione apo para kamerave “gjysëm nudo” ose pa të brendshme.

Disa prej tyre e pranojnë, por disa të tjera nuk e pranojnë, por fotot flasin vet edhe duken shumë qartë që poshtë fustanit të tyre nuk ka të brendshme.

AlpeGossip ju sjell disa nga historitë dhe fotot e moderatoreve shqiptare pa të brendhme dhe gjysëm nudo para kamerave.

Gazetarja Griselda Katirai u shfaq gjysëm e zhveshur duke raportuar në emisionin “Aldo Morning-show” para selisë së Kuvendit dhe me sportivitetin më të madh. Nuk ishte parë ndonjerë më parë që në Shqipëri gazetaret të dalin duke raportuatr në terren me bikini, por rregullin e para duket se e “theu” Grisilda Katirai.

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe duket se nuk i ka qejf véshmbáthjet. E ftuar në emisionin special të “Shiko Kush Luan”, Jaçe ka zbuluar padashje se nuk kishte veshur të bréndshme. Ishte Florian Binaj, që pyeti vajzat e ftuara në një moment “delikat’” se çfarë ngjyre i kishin të brendshmet. Kur erdhi radha tek Franceska ajo pohoi se nuk ka veshur asgjë.

Lei Kraja ka treguar momentin e sikletshëm që ka kaluar në stadiumin “Air Albania” ku i  janë grisur pantallonat.

“Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista”, tregoi Lei.

Ish-moderatorja dhe modelja shqiptare, Aurela Hoxha ka qenë e pranishme në një event në javën e modës në Milano.Ajo është shfaqur me një fgustan të kuq, të hapur nga të tëra anët dhe me xixia.  Në fotot e postuara duket sikur ajo nuk ka veshur të brendshme, teksa ka dalë në tapetin e kuq. Ky detaj u kap edhe nga mediat rozë, por modelja e mohon diçka të tillë.