E BËRI BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo prezanton për herë të parë partneren (FOTO) – AlpeGossip
E BËRI BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo prezanton për herë të parë partneren (FOTO)

E BËRI BABA PËR HERË TË TRETË/ Kastro Zizo prezanton për herë të parë partneren (FOTO)

Në fillim të këtij muaji, artisti Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Sara solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Dante.

Kohët e fundit Kastro është treguar hermetik për jetën private, por sot që partnerja e tij, ai ka vendosur ta prezantojë me publikun. Artisti ka postuar një foto krah Sarës dhe e uron: “Edhe 100 shpirt. Të dua”.

Kastro i ftuar sotpak kohe me parë në “E diell” u shpreh se nuk do të ndalet me kaq, por me partneren e tij aktuale Sarën, kanë në plan të sjellin në jetë dhe fëmijë të tjerë.

“Nuk do e mbyll me tre fëmijë jetën time, kisha kështu një milisekonda për t’a mbyllur me Danten. Por kam ndërmend të sjell në jetë dhe fëmijë të tjerë. Nëse njeriu ndihet mirë me personin që don risjell një jetë të re”, u shpreh Kastro.