SKANDALI/ Nga marrëdhënia e Kylie-t me Drake, tek tradhtia e Tristan ndaj Khloe-s – AlpeGossip
SKANDALI/ Nga marrëdhënia e Kylie-t me Drake, tek tradhtia e Tristan ndaj Khloe-s

SKANDALI/ Nga marrëdhënia e Kylie-t me Drake, tek tradhtia e Tristan ndaj Khloe-s

Drake dhe Kylie Jenner dyshohet se kanë fjetur së bashku. Akuzat i nxorri nëna e fëmijës së tretë të Tristan Thompson, e cila nxorri prova në Instagram për të provuar pretendimet e saj.

Celina Powell pretendon se Drake ndryshoi numrin e tij të telefonit pasi ajo i dërgoi nudo.

Mbrëmë, Maralee Nichols, e cila pretendon se ka një djalë me Tristan gjatë lidhjes së tyre të dashurisë, shkroi:

“Ti the se kishe planifikuar të largoheshe nga Khloe… se nuk po funksiononte prej vitesh dhe se do tërhiqeshit nga NBA pas këtij viti madje ke planifikuar të largohesh nga Cali”.

Screenshots of Tristan Thompson's Baby Mama exposing Drake and Kylie's affair

Ajo vazhdoi: “Ti e di se Drake ka fjetur me Kylie vitin e kaluar, por ti nuk je aq burrë sa t’i tregosh Travis (Scott). Ja, natën e mirë njerëz. Më shumë nesër”.

“Unë nuk po hesht më. Nuk me interesojnë Kardashian që kërcënojnë me padi për shpifje. Janë kaq shumë gjëra të errëta të shtrembëruara, të paskrupullta që publiku nuk i di, por do t’i dijë. Së shpejti. Vetëm qëndroni koherent”.

Ajo ndau një pamje bisede, e cila dukej se ishte një DM nga ylli i basketbollit, ku shkruhej:
“A mund të ndaloni ju lutem? Ne mund të flasim për këtë si të rritur privatisht….lëre Doja dhe emra të tjerë jashtë kësaj. Do të jem në Hjuston për disa javë”.

Screenshots of Tristan Thompson's Baby Mama exposing Drake and Kylie's affair

Kjo vjen pasi u pretendua se Maralee, e cila ishte trajnerja personale e Tristanit, lindi djalin e tyre në fillim të kësaj jave.

Ajo e akuzoi atë se i ofroi asaj 75,000 dollarë për të bërë një abort pasi ajo dyshohet se mbeti shtatzënë me fëmijën e tij.

Maralee postoi një foto të të porsalindurit  në Instagramin e saj duke mbishkrimin: “Së pari erdhi dashuria, pastaj erdhe ti ❤️ Angelou Kash Thompson”.

Kjo nuk është hera e parë që ka zëra për lidhjen e Kylie dhe Drake. Në nëntor 2019, u raportua se dyshja, të cilët njihen prej vitesh, kishin “ndjenja të ndërsjella për njëri-tjetrin” dhe mendohej se po takoheshin, pasi u panë së bashku në festën e 33-vjetorit të Drake.