SURPRIZA E JAVËS/ Ermali Mamaqi shkon në “Top” dhe shfaqet tek “Shiko kush luan”(FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZA E JAVËS/ Ermali Mamaqi shkon në “Top” dhe shfaqet tek “Shiko kush luan”(FOTO)

SURPRIZA E JAVËS/ Ermali Mamaqi shkon në “Top” dhe shfaqet tek “Shiko kush luan”(FOTO)

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë. Moderatorja ka zgjedhur të mbajë publikun në suspancë duke shkruar në përshkrimin e fotos: “Dy Luanët”. Burime për “RevistaWho.Com” zbulojnë se personazhi i ftuar është Ermal Mamaqi. Moderatori këtë javë do të shfaqet në “Top Channel” në emisionin rival “Shiko kush luan”. Ermali dhe Luana ‘garojnë’ për shikueshmëri pasi programet e tyre janë në të njëjtën ditë. Kujtojmë se Luana e ka thyer akullin e para duke u bërë pjesë e “Xing me Ermalin”, në një puntatë e cila do të mbahet mend gjatë.