“ËSHTË PENDUAR SHUMË”/ Rezarta Shkurta ja heq trurin Ermalit gjatë pushimeve (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË PENDUAR SHUMË”/ Rezarta Shkurta ja heq trurin Ermalit gjatë pushimeve (FOTO)

“ËSHTË PENDUAR SHUMË”/ Rezarta Shkurta ja heq trurin Ermalit gjatë pushimeve (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha po shijojnë një muaj të dytë mjalti.
Pasi Rezarta tha “Po”, propozimit për martesë që Ermali i bëri në Dubai, çifti kanë nisur të shëtisin vendet më të bukura.
Pas Dubait, Rezarta dhe Ermali ndaluan në Zvicër ndërsa tani çifti ndodhet në Itali.

Gjatë një udhëtimi me makinë, Ermali është mërzitur me Rezartën pasi ajo ka vendosur këngë përmetare me volum të lartë.

“Ermali është penduar shumë që udhëtuam me makinë sepse kur e ke nusen me origjinë nga Përmeti nuk shpëton dot pa dëgjuar me volume (max) Kaba nga Laver Bariu”, shkruan Rezarta.