Djali kthehet në femër por mban p***sin, harxhoi mijëra euro për t`i ngjarë idhullit të tij (FOTO+16) – AlpeGossip
Djali kthehet në femër por mban p***sin, harxhoi mijëra euro për t`i ngjarë idhullit të tij (FOTO+16)

Djali kthehet në femër por mban p***sin, harxhoi mijëra euro për t`i ngjarë idhullit të tij (FOTO+16)

Një djalë ka hequr dorë nga gjinia e tij për t`u transformuar në një femër. Ai shpenzoi mbi 75,000 dollarë në kirurgji për t’u dukur si Kylie Jenner, të cilën e ka idhull.
Kyleigh Potts, 23 vjeç, nga Denver, Kolorado, është i fiksuar pas nënën së re, Kylie dhe vendosi që ta imitojë atë në çdo mënyrë.

Tre vite më parë, Kyleigh filloi mbushjen e buzëve, ku numëron më shumë se 40 procedura, duke i rregulluar ato rregullisht çdo tre muaj.

Për t`i ngjarë edhe më shumë yllit të reality TV, Kyleigh u fut në operacionin ku zvendësoi hormonet e tij si dhe bëri një implant të mjekrës dhe punoi pak më shumë me rregullimin e hundës.

Tashmë e transformuar në një femër, Kyleigh pohon se do të mbajë gjenitalet e saj mashkullore.

Kyleigh tha:

Kam kaluar katër vitet e fundit duke e përsosur transformimin tim në gruan më të bukur që e kam njohur ndonjëherë”.
Epo kësaj i thonë që fiksimet të bëjnë të humbësh dhe gjininë.