Që të jesh e famshme, duhet të kesh një biznes nusërie! Andrra e Sinanit sapo na tregoi që… (FOTO) – AlpeGossip
Që të jesh e famshme, duhet të kesh një biznes nusërie! Andrra e Sinanit sapo na tregoi që… (FOTO)

Që të jesh e famshme, duhet të kesh një biznes nusërie! Andrra e Sinanit sapo na tregoi që… (FOTO)

Andrra Destani bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, tani do ta ketë një arsye më të madhe për tu komentuar. Ajo është duke e hapur biznesin e saj, i cili ka të bëj me fustanet e nusërisë.

Ky është një trend që ndiqet nga disa femra të showbizit, si Amarda Toska, Alketa Vejsiu, Zaimina Vasjari,Aurela Hoxha, e shumë të tjera.

Tashmë listës së zgjedhjeve të nuses do ti shtohet dhe dyqani i Andrës. Le të presim të filloj rivaliteti…

Përgatiti AlpeNews.al