U ZUNË PËR SHKAK TË PARKINGUT/ Burri rreh pa mëshirë vajzën (VIDEO) – AlpeGossip
U ZUNË PËR SHKAK TË PARKINGUT/ Burri rreh pa mëshirë vajzën  (VIDEO)

U ZUNË PËR SHKAK TË PARKINGUT/ Burri rreh pa mëshirë vajzën (VIDEO)

Kamerat e sigurisë kapën momentin kur një burrë i zemëruar në Teksas rrahu një grua dhe hodhi trupin e saj të vogël në rrugë, ndërsa u zunë për një hapësirë parkingu.

Gruaja u rrah për spital pasi doli nga makina e saj në parkingut e një restorantit në San Antonio në SHBA, gjatë muajit shtator.

Fillimisht nisi debati me një grua që drejtonte mjetin, por ajo u largua nga vendi i ngjarjes.

Më pas, ishte pasagjerja që reagoi ndaj burrit pasi ai shkelmoi mjetin e vogël, për ta pësuar rëndë.

Burri përplas pa mëshirë kokën e saj mbi një makinë tjetër.