U PUTH NË BUZË ME ARILENA ARËN/ Flet Bruno: Pse ajo nuk më flet më – AlpeGossip
U PUTH NË BUZË ME ARILENA ARËN/ Flet Bruno: Pse ajo nuk më flet më

U PUTH NË BUZË ME ARILENA ARËN/ Flet Bruno: Pse ajo nuk më flet më

Bruno Shemsho, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ka folur për puthjen që ka ndarë disa vite më parë me këngëtaren Arilena Ara në një lojë në “Xing me Ermalin”.

 

Bruno tregoi se sot Arilena nuk i flet më edhe pse janë në të njëjtën palestër.

Ester Bylyku: Ti ke ndarë një puthje në buzë me Arilena Arën, ma përshkruaj si u ndjeve në ato momente?

Bruno Shemsho: Nuk ishte ndonjë ndjesi e veçantë. Edhe pas puthjes nuk kemi folur fare. Unë dhe Arilena jemi në të njëjtën palestër, dhe nuk flasim, e kemi harruar njëri tjetrin.