“NË SHTËPINË E RE”/ Luana Vjollca zbulon pamjet dhe ne mbetëm “pa fjalë” nga dekori (FOTO) – AlpeGossip
“NË SHTËPINË E RE”/ Luana Vjollca zbulon pamjet dhe ne mbetëm “pa fjalë” nga dekori (FOTO)

“NË SHTËPINË E RE”/ Luana Vjollca zbulon pamjet dhe ne mbetëm “pa fjalë” nga dekori (FOTO)

Luana Vjollca ka lënë gati puntatën e rradhës së emisionit “Shiko Kush Luan” dhe është arratisur për disa ditë jashtë Shqipërisë.

Moderatorja publikoi mëngjesin e së premtes një foto ku shfaqej lindja e diellit nga dritarja e avionit

Disa orë më pas, në profilin e saj në “Instagram”, Luana publikoi një foto ku prezantonte “shtëpinë” e saj të re,ku të gjitha detajet ishin në ngjyrë rozë.