MË E DASHURUAR SE KURRË! Afërdita Dreshaj publikon foto nga çastet romantike me bashkëshortin – AlpeGossip
MË E DASHURUAR SE KURRË! Afërdita Dreshaj publikon foto nga çastet romantike me bashkëshortin

MË E DASHURUAR SE KURRË! Afërdita Dreshaj publikon foto nga çastet romantike me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.
Prej shumë kohësh ka lënë pas angazhimet në profesion dhe po shijon jetën pas martesës.

Pasi qëndroi për disa ditë në Shqipëri, Afërdita është rikthyer pranë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

Këtë mbrëmje, çifti kanë vendosur që ta shijojnë në qytet, derisa që të dy dukeshin elegantë përkrah njëri-tjetrit.

Afërdita më parë përveç modelimit është marrë edhe me muzikë, por nuk është aktive as në këtë drejtim.