”PARA SIEMPRE”/ Mozzik tregon detajin e shumëpritur nga klipi i ri me Getinjon (FOTO) – AlpeGossip
”PARA SIEMPRE”/ Mozzik tregon detajin e shumëpritur nga klipi i ri me Getinjon (FOTO)

”PARA SIEMPRE”/ Mozzik tregon detajin e shumëpritur nga klipi i ri me Getinjon (FOTO)

Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë për publikun klipin e ri të realizuar në bashkëpunim me vëllain e tij, Getinjo.

“Para siempre” titullohet klipi i ri teksa me disa foto të postuara në Instastory, Mozzik ka lajmëruar se klipi do të publikohet ditën e sotme në orën 15:00.

Të gjithë në pritje! Me siguri Ziki dhe Getinjo do ti bëjnë të gjithë për vete sërish.