“PARADITE TË ËMBLA”/ Amarda dhe Sia shijojnë diellin buzë pishinës (FOTO) – AlpeGossip
“PARADITE TË ËMBLA”/ Amarda dhe Sia shijojnë diellin buzë pishinës (FOTO)

“PARADITE TË ËMBLA”/ Amarda dhe Sia shijojnë diellin buzë pishinës (FOTO)

Në muajin mars të këtij viti, aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë. Pas Joelit, Ami lindi një vajzë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin Sia.
Megjithëse janë treguar striktë për të fshehur portretin e të bijës, ata kanë publikuar herë pas here foto me të, ku ja fshehin gjithmonë fytyrën. Pak më parë, Ami ka ndarë me ndjekësit momente të ëmbla me vogëlushen Sia.

Të dyja po shijojnë rrezet e diellit buzë pishinës këtë mëngjes të vonë, teksa Ami filmon në pishinë hijen e saj dhe të vajzës që e mban në krahë, duke preferuar sërish të mos e zbulojë portretin e të voglës.