"30 VJEÇ DHE FLE ME MAMIN"/ Ish banorja e Big Brother feston ditëlindjen. Miku i saj më i mirë ka një urim qesharak (FOTO) - AlpeGossip
“30 VJEÇ DHE FLE ME MAMIN”/ Ish banorja e Big Brother feston ditëlindjen. Miku i saj më i mirë ka një urim qesharak (FOTO)

“30 VJEÇ DHE FLE ME MAMIN”/ Ish banorja e Big Brother feston ditëlindjen. Miku i saj më i mirë ka një urim qesharak (FOTO)

Fjorentina Halili ishte një nga banoret më të komentuara te edicionit të 9 të “Big Brother Albania”.

Edhe pas mbarimit të spektaklit, ajo ka fituar simpatinë e fansave të cilat  janë shumë të interesuar për jetën e saj.

Për tu shprehur mirënjohjen,Fjori është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku ndan momente të ndryshme nga jeta e saj.

Sot ajo feston ditëlindjen dhe urimet janë të shumta.

Por ne na ka tërhequr vëmendjen urimi i mikut të saj më të mirë, një urimt tejet qesharak.

“00:00 🙈 30 vjec dhe fle me mamin le nam o @fjori.halili na ngele ne dere 🤪 Tani do martohesh vet apo te te martojme ne shoqeria me zor 😁

Edhe 100 vite te lumtura o fjori gjithsesi shijo jeten sepse nje her na vjen kjo moshe sot digje Tiranen duke ndenj ne shtepi se ska asnje vend hapur 🤦🏻‍♂️😂😂 🎂🎂🎂🎂🥂🥂🥂🥂”, shkruan Xhani Demika i cili njihet si menaxheri më i famshëm i vipave shqiptarë.