I vijnë miq nga Australia/ Nuk do ta besoni çfarë pritje i bën Silva Gunbardhi (VIDEO) - AlpeGossip
I vijnë miq nga Australia/ Nuk do ta besoni çfarë pritje i bën Silva Gunbardhi (VIDEO)

I vijnë miq nga Australia/ Nuk do ta besoni çfarë pritje i bën Silva Gunbardhi (VIDEO)

Silva Gunbardhi është një nga këngëtaret më të dashura për shqiptarët, këngët e saj janë kthyer në hite e kanë thyer rekorde shikueshmëri, ku përmendim “Të ka lali xhan”. Silva është padyshim edhe një nga personazhet e famshëm më të komentuar në media si për anën profesionale ashtu edhe për atë private.
Ditën e sotme këngëtarja ka pritur miq nga Australia të cilët i ka kënaqur duke i rënë daulles me motive popullore shqiptare, siç shihet në videon që ajo ka postuar.

“Ja bera dhe une nga keto anonimet! Kur ja merr daulles me miqte e mi nga Australia! Ju pershendes!”, shkruan Silva.