Miriam Cani provokuese dhe e mrekullueshme me fotot e saj pa "filtra"... - AlpeGossip
Miriam Cani provokuese dhe e mrekullueshme me fotot e saj pa “filtra”…

Miriam Cani provokuese dhe e mrekullueshme me fotot e saj pa “filtra”…

Këngëtarja Miriam Cani ka treguar gjithnjë se është një adhuruese e fotove pa filtra dhe fytyrës ujë dhe sapun.


Edhe gjatë ditës së sotme ka publikuar një foto të tillë ku shfaqet mjaft në formë edhe pse ujë dhe sapun. Nuk dihet ende se kur këngëtarja do të publikojë projektin e saj të ri muzikor.