Diana Avdiu në Miss Univers Albania, më shumë se provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Diana Avdiu në Miss Univers Albania, më shumë se provokuese (FOTO)

Diana Avdiu në Miss Univers Albania, më shumë se provokuese (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Diana Avdiu është shfaqur shumë provokuese në imazhet e fundit të publikuara.

Këto imazhe i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë dhe me përplot shkëlqim.

Kështu kishte marr pjesë ajo në “Miss Universe Albania”, eveniment ky që u mbajt natën qe e lamë pas. Ndryshe, Diana shquhet për pamjen fine por edhe të thjeshtë.