Zmadhoi mjekrën, shikoni si duket Çiljeta pasi bëri operacionin plastik (FOTO) – AlpeGossip
Zmadhoi mjekrën, shikoni si duket Çiljeta pasi bëri operacionin plastik (FOTO)

Zmadhoi mjekrën, shikoni si duket Çiljeta pasi bëri operacionin plastik (FOTO)

Përpara disa ditësh këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta publikoi në profilin e saj në instagram ndërhyrjen që po bënte në fytyrë. Ajo lajmëroi ndjekësit e saj se do të bënte zmadhimin e mjekrës duke qenë se e ka pasur gjithmonë kompleks këtë detaj në fytyrën e saj.

Ditën e djeshme Çiljeta ka dal për herë të parë pas kësaj ndërhyrjes në fytyrë. Këngëtarja ka qenë e pranishme në finalen e ‘Miss Universe Albania’ ku dhe performoi këngët e saj. Ajo ishte e veshur me një fustan të zi të që e tregonte shumë seksi.

Ciljeta publikoi në profilin e saj dy foto ku binte në sy edhe ndryshimi në mjekrën e saj. Siç dihet këngëtarja ka qenë gjithmonë e hapur me fansat për operacionet që ka bërë. Pak kohë më parë ajo bëri edhe ndërhyrje në gjoks duke e zvogëluar atë.