Latine seksi apo shqiptare “përvëluese”, shikoni këto imazhe të Sonit (FOTO) – AlpeGossip
Latine seksi apo shqiptare “përvëluese”, shikoni këto imazhe të Sonit (FOTO)

Latine seksi apo shqiptare “përvëluese”, shikoni këto imazhe të Sonit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ditën e djeshme ka publikua projektin e saj të ri në bashkëpunim me këngëtarin latin, Jowell. “En la Intimidad” mban emrin projekti kurse i tërë është në gjuhën spanjolle, transmeton Indeksonline.

Së fundi, në llogarinë e saj në “Instagram” Soni ka publikuar një imazh ku shihet shumë provokuese dhe seksi saqë duket si një latine.Ndryshe, Soni gjithmonë është komentuar për pamjen e sidomos linjat trupore.