Tualet i mbuluar nga floriri, Adelina Tahiri s’na la cep të shtëpisë pa treguar (FOTO) – AlpeGossip
Tualet i mbuluar nga floriri, Adelina Tahiri s’na la cep të shtëpisë pa treguar (FOTO)

Tualet i mbuluar nga floriri, Adelina Tahiri s’na la cep të shtëpisë pa treguar (FOTO)

Teksa shumë vajza të famshme gjatë shtatzënisë pothuajse zhduken fare nga rrjetet sociale dhe shijojnë në privatësi pritjen e ëmbël, për Adelina Tahirin nuk ka ndodhur kështu.

Këngëtarja poston dita ditës foto të reja, tregon barkun e rrumbullakosur dhe pamje nga shtëpia e re super luksoze.

Vetëm pak ditë më parë me anë të disa fotove Adelina tregoi dhomën e ndjenjes, më pas korridorin e statujat prej floriri.

Ndërsa sot këngëtarja duke treguar barkun e rrumbullakosur, ka zbuluar edhe një ambjent tjetër tualetin.

“5-muajshe”, shkruan Adelina në foton ku shihet duke filmuar veten para pasqyrës, por duke na treguar edhe tualetin me detaje ngjyrë floriri dhe luksoz.