”QEPENI GOJËN TË GJITHË”/ Oriola Marashi irritohet keq para të gjithë ndjekësve. Ja arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
”QEPENI GOJËN TË GJITHË”/ Oriola Marashi irritohet keq para të gjithë ndjekësve. Ja arsyeja (FOTO)

”QEPENI GOJËN TË GJITHË”/ Oriola Marashi irritohet keq para të gjithë ndjekësve. Ja arsyeja (FOTO)

Oriola Marashi, modelja e njohur shqiptare është një nga personat më të ndejkur e të komentuar në rrjetet sociale. Ajo numëron shumë ndjekës në Instagram dhe me anë të postimve të shumta, Oriola ja del gjithmonë të tërheqë vëmendjen.

Pas një lajmi se Oriola Marashi nuk ishte dakord me faktin se Bella Hadid ishte vajza më e bukur në botë dhe ky lajm për faktin e Oriola i kishte lën një koment në foto duke i thënë ”Ç’je bërë kshu mi”, modelja u irritua duke nxjerrë një postim tjetër.

Ajo ka publikuar një foto të Bella Hadid dhe e ka shoqëruar me shkrimin: Bella është inspirimi im kështu që qepeni gojën të gjithë. 

Më pas i është referuar Bellës: Mos u mërzit Bebw ti je e para për mua.

Mea duket, Oriola përveç se është dakord me faktin se Bella është vajza më e bukur, e konsideron gjithashtu atë një frymëzim të sajën. /AlpeGossip.al