HARRY HOQI DORË NGA MBRETËRIA/ Reagon i prekur Princi William: Ishim të pandashëm, tani nuk mundem më… – AlpeGossip
HARRY HOQI DORË NGA MBRETËRIA/ Reagon i prekur Princi William: Ishim të pandashëm, tani nuk mundem më…

HARRY HOQI DORË NGA MBRETËRIA/ Reagon i prekur Princi William: Ishim të pandashëm, tani nuk mundem më…

Para disa ditësh, Harry dhe Meghan, njoftuan se kanë hequr dorë nga roli mbretëror. Ato kanë vendosur të jetojnë si të pavarur financiarisht në Amerikën e Veriut. Largimi i tyre ka shkaktuar shumë kaos në pallatin ‘Kensington’ dhe familja mbretërore është prekur shumë.

Mediat e huaja shkruajnë se për largimin e tyre ka reaguar dhe Princi William. Ai i ka treguar një miku të tij se dikur ai dhe Harry ishin të pandashëm dhe se gjatë gjithë jetës ia ka shtrirë dorën por tani nuk mundet ta bëjë më. Megjithatë, Princ William ka ende shpresa se përçarjet mes tyre do të marrin fund dhe gjërat do të kthehen si më parë.