ANA U SHPREH SE FATJONI E SHEH SI “OBKJET SEKSI”/ Melisa i kthehet: Nuk ka faj dashnorja se… (FOTO) – AlpeGossip
ANA U SHPREH SE FATJONI E SHEH SI “OBKJET SEKSI”/ Melisa i kthehet: Nuk ka faj dashnorja se… (FOTO)

ANA U SHPREH SE FATJONI E SHEH SI “OBKJET SEKSI”/ Melisa i kthehet: Nuk ka faj dashnorja se… (FOTO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” u diskutua deklarata e bërë nga Ana para pak ditësh. Ajo u shpreh se Fationi e shikon Melisën si “objekt seksi” dhe asgjë më tepër.

Melisa reagoi ashpër ndaj kësaj deklarate teksa u shpreh se “nuk ka faj dashnorja, por burri që iku nga krevat”.

Pjesë nga biseda në studio:

Melisa: Tradhton burri gruan dhe e ka fajin dashnorja, avash se e ka fajin burri se ai iku nga krevati

Ana: Ti këtë rol po luan?

Melisa: Nuk jam ti unë që qan.

Ana: Unë qaj si të më dojë kokrra e qejfit.