Postoi VIDEON e fëmijeve, fansat e ACAROJNE! I kthehet gazetarja: Ti duhet të denohesh me…(FOTO) – AlpeGossip
Postoi VIDEON e fëmijeve, fansat e ACAROJNE! I kthehet gazetarja: Ti duhet të denohesh me…(FOTO)

Postoi VIDEON e fëmijeve, fansat e ACAROJNE! I kthehet gazetarja: Ti duhet të denohesh me…(FOTO)

Aulona Musta është moderatorja thumbuese që gjithmonë ka qënë e hapur me publikun për jetën e saj private.

Para disa kohësh ajo hodhi një video në Instagram ku vajza e saj kërkonte të martoheshe, dhe pikërisht me Grabielin. Duket se video bëri xhiron e rrjeteve duke iu vërsulur moderatores.

Më në fund sot moderatorja e njohur ka postuar në Instastory një video duke sqaruar të gjithë historin.

“Per te gjithe ata qe kane qene kurioz dhe qe akoma vazhdojne me pyesin se kush eshte Gabrieli i famshem, me te cilin do te martohet Amara, kjo video i tregon te gjitha 🤣🤣🤣 Mami @adakoka, eshte bere historia e Amares dhe Gabrielit si telenovele turke”

Nuk është hera e parë ku Aulona shpërthen keq ndaj komentuesve duke thënë se vajza e vogël Amara “është e dashuruar”  me Gabrielin .

Përgatiti: AlpeNews.al