SEKSI DHE PROVOKUESE/ Monika Lubonja sapo “i vuri flakën” kësaj vere me këto foto – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Monika Lubonja sapo “i vuri flakën” kësaj vere me këto foto

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Monika Lubonja sapo “i vuri flakën” kësaj vere me këto foto

Nëse do na duhej të bënim një listë të grave që kanë arritur të sfidojnë kohën e të mbeten po njësoj të bukura apo edhe më shumë se në rininë e tyre, padiskutim mes emrave si Valbona Selimllari, Elvira Diamantit, Raimonda Bulkut etj, nuk do të mungonte edhe Monika Lubonja.

Monika është sot 50 vjeç por ka shpirtin dhe bukurinë e një vajze të re.
E rafinuar, plot klas e hijeshi, tërheqëse, e ëmbël, këto janë mbiemra që pavarësisht viteve aktorja jo vetëm që i ka mbajtur por ia ka përforcuar fizikut dhe karakterit të saj.

Ajo është ndër personazhet që e ka shijuar më shumë se kurrë këtë verë.
Drimadhes- është ky destinacioni i saj këtë verë po i njëjti si i çdo të riu duke shijuar plazhin e jugut, atmosferën festive, jetën e natës, gjithçka mund ti marrësh kësaj vere. Në profilin e saj gjen foto nga më të ndyrshmet; romantike, seksi, provokuese dhe lehtësisht Monikën e ngatërron (madje edhe mund ta komplimentosh që është më e mirë) me çdo 25-vjeçare që mund të takosh në Drimadhes.

Edhe Monika mund ta bëjë, dhe aq mirë madje, një foto të bukur ndërkohë që dallgët e detit i kalojnë mbi trup, videon standarte të vajzave që dalin nga deti dhe hedhin flokët e lagur pas. Thënë më shkurt Monika vërteton se mosha është thjesht një numër aspak i rëndësishëm dhe gjithkush mund të shijojë jetën dhe të marrë kënaqësi nga gjithçka bën pa u kompleksuar për dekadën dhe një shifër.

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on

I love this…

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on