Të vegjlit e Vip-ave i merr malli për njëri-tjetrin, ja çfarë bëjnë mamat e tyre (FOTO) – AlpeGossip
Të vegjlit e Vip-ave i merr malli për njëri-tjetrin, ja çfarë bëjnë mamat e tyre (FOTO)

Të vegjlit e Vip-ave i merr malli për njëri-tjetrin, ja çfarë bëjnë mamat e tyre (FOTO)

Kohët e fundit këngëtarja Rezarta Shkurta dhe moderatorja Bora Zemani janë bërë mjaft të afërta dhe mike me njëra-tjetrën.
Përveç postimeve të shpeshta dhe urimeve me njëra-tjetrën duket se edhe fëmijët e tyre janë miqësuar.

Këtë herë ka qenë Bora, e cila ka publikuar një Instastories në të cilën djali i saj Arbori thotë se e ka marrë mallin për vajzën e Shkurtës Herën. “O Rezi më ka marrë malli për Herën,”-thotë vogëlushi.

Ndërkohë Rezarta nuk i ka rezistuar tundimit për ta publikuar këtë video në Instagramin e saj duke shkruar: “O dashuria ime”,-përfundon Shkurta.