ÇFARË NDODHI? Jonida Maliqi braktis emisionin në Top Channel – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Jonida Maliqi braktis emisionin në Top Channel

ÇFARË NDODHI? Jonida Maliqi braktis emisionin në Top Channel

Në shtator të këtij viti, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi zbuloi për ndjekësit se shumë shpejt do ta shihnim si prezantuese në njërën prej rubrikave të “E diell” në Top Channel.

Mirëpo, ajo nuk është shfaqur në asnjë moment në spotin e emisionit dhe sipas “Revistës Bordo”, Jonida e ka braktisur emisionin pak para transmetimit për shkak të impenjimit me Eurovisionin.

“Eurovizioni kërkon shumë impenjim parapërgatitor, ndaj e kisha të pamundur të isha në ‘E Diell’, është shprehur këngëtarja.